top of page

КиївПрайд та Варшава Прайд обʼєднаються і проведуть спільний марш за мир і свободу України

КиївПрайд і Варшава Прайд проведуть спільний марш за мир і свободу України та проти російської агресії. Марш відбудеться 25 червня у Варшаві.

Оскільки десятий ювілейний Марш рівності в Києві не може відбутися у звичному форматі, ЛГБТ+ українці й українки єднаються зі спільнотою Варшави. Багато хто з них ще від 2014-го року пліч-о-пліч захищає нашу країну на всіх фронтах. Всі вони бажають однієї мети - вільної та мирної України. Разом вони візьмуть участь у ході проти війни, за свободу та права людини.


«росія забирає наші домівки, наші сім’ї, наших друзів і наших близьких, але вона ніколи не забере в нас свободу, нашу видимість і наше право голосу. 25 червня ми вийдемо не для того, щоб святкувати. Ми звертаємося до всього світу: допоможіть Україні перемогти! Допоможіть українському народу жити вільно на своїй землі!» – наголосив Ленні Емсон, директор КиївПрайду.

Організатори очікують близько 80 тисяч учасників. Вони закликали спільноту, ЛГБТ+ організації та людей у всьому світі приєднатися до маршу у Варшаві та виступити разом із нами проти агресії, за свободу та мир.


«Для нас, у Варшава Прайді, спільнота – це про захист інших. Ми надаємо простір голосам, яким потрібно звучати гучніше. Спільнота – це йти пліч-о-пліч за безпеку та свободу тих, у кого її забрали. Ми пишаємося тим, що приєднуємося до КиївПрайду в їхньому марші за перемогу України!» – поділилася Юлія Мачіоха, президентка Варшава Прайду.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся на електрону адресу press@kyivpride.org або за номером +380951323812.

11 переглядів

Commentaires


bottom of page