top of page

Про нас

24 лютого 2022 року Росія продовжила опресію українського народу широкомасштабним військовим вторгненням. У результаті жертвами та постраждалими стали сотні тисяч українців, мільйони змушені були полишити свої домівки і втікати від злиднів та спустошень. Особливої шкоди було завдано українській молоді, котра потрапила у маховик війни, тікаючи, переховуючись, захищаючи батьківщину, або потерпаючи від тимчасової окупації.

... Ми втратили своє теперішнє, але ми не здамось і відбудуємо наше майбутнє.

 

YouthFutureUA/Майбутнє Молоді України це благодійний фонд, а також програма діяльності молоді, котрих об'єднує солідарність із боротьбою за демократичні та універсальні гуманістичні цінності. Основною цільовою аудиторією та сферою інтересів програми YouthFutureUA є українська молодь.

Отже, YouthFutureUA спрямовує свої зусилля на підтримку та вирішення проблем української молоді через благодійництво, мережування та інформування про проблематику російської війни в Україні.

YouthFutureUA працює як: 

  • Інформаційно-комунікаційни ресурс, розповідаючи про проукраїнські ініціативи, спільноти та проєкти, а також з'єднуючи суб'єктів, що надають та потребують допомоги (інформаційний компонент); 

  • Реалізує власні тематичні проєкти (проєктний компонент); 

  • Як фонд перенаправляє ресурси для вирішення потреб цільових груп (благодійницький компонент).

Програма  і фонд YouthFutureUA були засновані Громадською організацією "Центр розвитку Пангея Ультіма" (www.pangeya.org.ua), цільова аудиторія котрої традиційно була молодь. Вона стала відповіддю на нові потреби молоді після повномасштабного вторгнення РФ в Україну. YouthFutureUA надає інформацію, надихає, створює мережі молоді у нових умовах, фінансово підтримує, а також реалізовує заходи за участі волонтерів та партнерів програми в Україні та в тих країнах, куди подались українці будувати своє майбутнє.
 

​ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ
 

*У тому разі, якщо ми не зможемо реалізувати якийсь із наших проєктів, зобов'язуємося витратити зібрані кошти на інші проєкти в межах благодійної програми, у межах якої вони були зібрані.

 

**Перераховуючи кошти на рахунки Благодійного фонду "Майбутнє молоді України", платники погоджуються із тим, що сума пожертвування не підлягає поверненню.

Зворотній зв'язок

БФ "Майбутнє Молоді України" / YouthFutureUA
ЄДРПОУ 44756846

Соціальні мережі

  • Telegram
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
youthfutureua.png
bottom of page