top of page

Оксфордський університет запустив стипендію для українців

Оксфордський університет створив спеціальну стипендію для навчання на магістерських програмах для українців.Про це пише BBC. Стипендію можуть отримати 20 українців.


Університет виділить 7 500 фунтів стерлінгів, які покриватимуть витрати студентів, а також забезпечить їх житлом і харчуванням.

У зверненні Оксфорду вказують, що ініціатива стала можливою завдяки підтримці коледжів-союзників, які забезпечать фінансування стипендій.


 
«Наша спільнота об’єднана в нашому прагненні щось зробити, щоб допомогти. Ці стипендії представляють наші зусилля, щоб дати можливість студентам і науковцям, чия стипендія була порушена війною. Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з колегами з України», – сказала професорка Луїза Річардсон. 

Російське вторгнення в Україну відбилось і на талановитих студентах та абітурієнтах, чия освіта і фінанси постраждали. Університет і коледжі заявили, що надають соціальну підтримку студентам, які потерпіли від війни в Україні, і надають фінансову підтримку «де це необхідно».


«Це надихає, коли бачиш таку швидкість та одностайність, з якою коледжі згуртувалися, щоб підтримати цю важливу нову програму. З часом у нас буде багато роботи, щоб зменшити вплив цієї жахливої  війни, але ця схема дасть українським студентам шанс відновити своє життя зараз, що є неоціненним», – сказала Баронеса Ян Роялл, директорка коледжу Сомервілля та голова університетської конференції коледжів. 

Кінцевий термін подачі заявок на програму стипендій – понеділок, 20 червня. Ознайомитися з вимогами можна за посиланням.

14 переглядів

Comments


bottom of page