top of page

Разом підтримуємо захисників: звіт

Команда Youthfutureua продовжує підтримку захисників України та мирного неба в Європі. Це стало можливим завдяки нашим небайдужим друзям, що збираються на гібридні благодійні концерти і роблять пожертви для закупки необхідних речей для української армії. Щиро вдячні кожному, разом переможемо зло!


Друзі, розповідаємо, на що ми витратили донати з концертів у Гейдельберзі, Варшаві, Франції і Північній Македонії. Ну і з банки Моно - і футболку розіграли, і до корисної справи долучились.


На суму 19 040 грн ми закупили: 10 040 - ліки для частини українських медиків та на 9 000 допомогли з покупкою захисної амуніції та аптечки для українського воїна.

Ліки / Фото: Youthfutureua

Наша посилка вже в частині / Фото: Youthfutureua

Чек з аптеки / Фото: Youthfutureua

Захисна амуніція / Фото: Youthfutureua

Аптечка / Фото: Youthfutureua


YouthFutureUA через свої різноманітні заходи продовжує підтримувати жертв російської воєнної агресії в Україні, підтримувати українську армію та актуалізувати інформаційно нашу боротьбу.


Сьогодні кожен може наближати перемогу. Допоможіть YouthFutureUA виконувати нашу місію, підтримайте українську армію та українців у скруті. Навіть маленькі суми важливі. Зробити посильний внесок можна тут.


31 перегляд

Kommentarer


bottom of page