top of page

Три нових благодійні концерти Солідарності проведено

Команда, що зібралась навколо ідей проведення благодійних дигітальних концертів для глядачів із країн Європи, провела три нові концерти. Все-таки до чого дійшли технології! Адже не покидаючи рідне місто і багатьох корисних справ, котрі виконують щоденно члени нашої концертної команди, ми створили дійство для глядачів у Благоєвграді (Болгарія) 26 Травня, Хемніці (Німеччина) 31 Травня і також Джіріфалко (Італія) 1 Червня.

Це були насичені і корисні події з багатьох перспектив: по-перше кожного разу ми актуалізували і розповідали про боротьбу українського народу за світле майбутнє, ми пояснювали ті загрози, котрі створює нам війна і країна-агресор, ми підіймали дух і відчуття солідарності, спілкуючись із гостями із-за кордону, ми збирали такі необхідні зараз кошти (!) для підтримки жертв російської війни в Україні та підтримки боротьби! А найголовніше і найцінніше - ми змогли об'єднатись у коаліцію свідомих та активних людей із Вінниці, котрі привнесли свої ресурси, енергію та віру у реалізацію цих трьох міжнародних подій. Про них трішки нижче, а ще хотілося б згадати про тих людей, котрі були частиною дійств за кордоном.

Наші партнери із Італії та Німеччини не просто насолоджувались виступом нашого дуету онлайн, а й додали елементів програми до подій офлайн, аби привабити більше відвідувачів. зібрати більше коштів та провести час в солідарності із ближніми! Це чудово. Хочемо подякувати організації Connecting Europe із Джіріфалко та особисто Noah Zuchna із Хемніца, котрий був волонтером Європейської Волонтерської Служби в Україні декілька років назад, а також хлопцям і дівчатам із Благоєвграда (Active Bulgarian Society).

Зібрані під час дійств кошти команда проєкту YouthFutureUA перенаправить на заявлені потреби, а саме: виготовлення бронежилетів, допомогу із медикаментами для медичних закладів, підтримку жертв війни ат інформаційну роботу програми YouthFutureUA.


Ми хочемо подякувати усім із нашої супер-команди, котра зібралась у цей нелегкий час займатись цією важливою справою: романтичному музичному дуету "Женя і Катя" - ваша музика дійсно підходить під формат події!; справжньому чаклуну відео вінницькому фотографу Дімі Данкевичу; неперевершеному та енергійному звуковому-режисеру Вові Гриценко і команді компанії Технічного забезпечення Sound+; іншому крутому Вовчику - арт-директору найатмосфернішого Арт-Пабу Вінниці "Beer & Blues" та закладу за наданий простір, зокрема; ну і команді Центр розвитку Пангея Ультіма за звязок із партнерами за кордоном. Ми пишаємось, що могли робити ці події разом і відчували справжній командний дух!

Ми не збираємось зупинятись і попереду ідеї і домовленості виступів у нових країнах: Литва, Франція і т.д. Слідкуйте за нашими анонсами, а також приєднуйтесь до нас онлайн, адже ми виступаємо не лише для конкретних осередків, що збирають наші партнери за кордоном, а і для усіх, хто приєднається до онлайн стріму у YouTube!

Щоб переглянути останні два виступи для Хемніца і Джіріфалко ви можете перейти за цими посиланнями:

Також ви досі можете підтримати нас і ті потреби, на котрі ми збираємо пожертви. Перейдіть, будь ласка. за посиланням: https://www.yfua.org/donate


Comments


bottom of page