top of page

У Цюриху відбудеться хода українських матерів до Дня захисту дітей

У Швейцарському місті Цюрих анонсовано Ходу українських матерів до Дня захисту дітей із закликом врятувати маленьких українців.


1-го червня у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей.

Після Другої світової війни, коли проблеми збереження здоров’я та добробуту дітей були як ніколи актуальні, 1949 року в Парижі відбувся конгрес жінок, на якому прозвучала клятва про невпинну боротьбу задля забезпечення міцного миру, як єдиної гарантії щастя дітей. За рік, саме 1 червня, був проведений перший Міжнародний день захисту дітей. Відтоді це свято почали відзначати щороку.


Сьогодні, в 2022 році через повномасштабне російське вторгнення в Україні постраждало щонайменше 682 дитини, 242 з них загинули. Дані з тимчасово окупованих територій відсутні, як і дані про точну кількість сиріт, адже з кожним днем це число зростає...


Весь цивілізований світ виступає за мирне майбутнє для кожної дитини і вимагає : #STOPWAR - #SAVEUKRAINE

"Любі наші Українці! Щиро запрошуємо Вас на спільну ходу до дня захисту дітей в Цюриху 31.05 о 18.00! Традиційно в кінці травня центральними вулицями Цюриху проходить Марш вишиванок. Але війна змінила все. І цього року люди у вишиванках будуть вимагати миру для своєї країни, для своїх дітей на Марші матерів. “Не вбивайте наше майбутнє!”, “Врятуйте наших дітей!”, “Зупиніть ґвалтування!”, “Зупиніть геноцид українців!” — такі гасла будуть лунати 31.05 в центрі Цюриху Ми нація вільних, сміливих і гідних людей. Де б ми не були, найважливіші цінності ми завжди беремо з собою. Відчуття дому в серцях! Давайте подаруємо його нашим діткам спільним гуртуванням навколо батьківської любові та українського коріння Приходьте матусі, татусі і обов’язково дітки! Приносьте прапори і вишиванки! Чекаємо на вас!" - зазначено на сторінці організаторів у Фейсбук.

Місце зустрічі: Platzspitz, Platzpromenade 5, 8001 Zürich

Організатори: VIDNOVA Ukrainian Swiss Women Foundation UVZO Ukrainischer Verein Zentral- & Ostschweiz

За підтримки: Botschaft der Ukraine in der Schweiz St. Nicolas Verein Collab with Ukraine Verein

4 перегляди

Comentarios


bottom of page