top of page

У Вінниці будуть надавати консультаційну підтримку для переміщених та місцевих підприємців

На сайті Вінницької міської ради повідомили, що для того, щоб внутрішньо-переміщений бізнес міг повноцінно працювати в умовах війни, релокованим підприємствам планують надавати всебічну підтримку. Зокрема – консультаційну.

Так, заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний нагадав, що від початку повномасштабної війни, до Вінницької МТГ виявили бажання перемістити своє виробництво 17 підприємств із зони бойових дій - Маріуполя, Херсона, Харкова, Києва. Для того, щоб внутрішньо переміщений бізнес міг повноцінно працювати в умовах війни, у Вінницькій міській раді відбулася робоча зустріч, де й обговорили виклики, які стоять зараз перед підприємцями та шляхи їх вирішення.


"Регіони, в яких не ведуться активні бойові дії, повинні максимально працювати на підтримку економіки України. Повноцінне функціонування українського бізнесу в нинішніх умовах – це економічна спроможність нашої країни протистояти викликам війни. Глибоко переконаний в тому, що перемогти у війні буде неможливо, без роботи бізнесу, який дозволяє українцям забезпечити себе та підтримувати Збройні сили."

Як зазначила заступниця голови управління Держпраці у Вінницькій області Алла Горбатюк, наразі триває пілотний проєкт з надання консультаційної підтримки не лише релокованим, а й іншим підприємствам, що здійснюють господарську діяльність на території України.

"Тепер усі роботодавці зможуть отримати консультації, зокрема з питань організації трудових відносин, безпеки праці, надання адміністративних послуг, розслідування нещасних випадків в умовах воєнного стану тощо. Окрім того, фахівці управління продовжують надавати підприємцям необхідний консультаційний супровід з питань законодавства про працю та охорони праці підприємствам, які через активні бойові дії переміщують свої виробничі потужності до Вінниці."

Так, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2022 р. №314, суб’єкти господарювання мають можливість на період дії воєнного стану, подати до Міністерства економіки України Декларацію про проведення господарської діяльності, яка є тимчасовою заміною тим дозвільним документам, що діяли до воєнного стану.

6 переглядів

Comments


bottom of page