top of page

"Як ти, Віннице": зробіть фото своїх почуттів цього дня і задонатьте на лікування воїнів

Вінничани, є чудова нагода розповісти світу про війну, а також зробити донат для потреб однієї з вінницьких лікарень.


Про акцію повідомляє офіційний веб-сайт Вінницької міської ради. Зробіть фото, що можуть відобразити ваші почуття або емоції у цей день та надішліть на спеціальну адресу до 18:00 24 лютого.

Акція має на меті познайомити мешканців Мюнстера з вінничанами / Зображення Winnytsia.life

Як це працює


У роковини повномасштабного вторгнення росії вінничанам пропонують зняти короткі відео або зробити фото, що покажуть, як ви живете, чим займаєтеся та про що думаєте у цей день.


За фото або відео мешканці та бізнес німецького міста Мюнстер надсилатимуть кошти на спеціальний рахунок. За кожне фото обіцяють донат у розмірі 10 євро.


Усі кошти спрямують на потреби однієї з вінницьких лікарень. и придбаємо і передамо в одну із вінницьких лікарень медичне обладнання для загоєння ран", – наголошують організатори акції.

Надсилайте матеріали на електронну скриньку yak.ty.vin@gmail.com

Кожен може надіслати до 3 фото або одне коротке відео. Усі надіслані зображення опублікують на офіційному сайті проєкту. Також їх продемонструють на великих екранах у фестивальному залі міської ратуші.

Місто Мюнстер / Фото з Вікіпедії

Хто придумав ідею


Автором акції став німецький митець Томас Нуфер. Чоловік уже реалізовував подібне у 2021 році в ізраїльському місті Рішон-ле-Ціон.


Цього разу він пропонує такий варіант Life-знайомства з вінничанами. У цьому митцю допомогли мерія Мюнстера та українська спільнота цього міста.

"В останні роки я все більше зосереджувався на розповідях про складні теми, зокрема із соціальної сфери. Після закінчення югославської війни я написав і поставив мюзикл під назвою "Сараєвська любов" про майже чотирирічну облогу міста Сараєво. З того часу минуло 25 років. Тепер у Європі знову війна. Мені близько до душі допомагати людям. Дуже сподіваюся, що записи з Вінниці започаткують живий діалог між жителями обох міст. Бо хто знає людей у Вінниці, хто знає, як вони живуть, як почуваються? Записи – це щось на зразок дверей. 24 лютого 2023 року ми будемо зовсім поруч!", – розповів Томас Нуфер.

Мюнстер продовжує допомагати


Спільнота міста Мюнстер вже надіслала до Вінниці гуманітарний вантаж на суму близько 105 тисяч євро. Про це повідомляють у Вінницькій міськраді.

"Найближчим часом делегація з Вінницької міської ради поїде до Мюнстера. Там буде підписано угоду про партнерство Вінниця-Мюнстер. Окремо буде підписана спільна декларація міст Мюнстера та Любліна. Таким чином ми матимемо тристороннє партнерство", – додають там.

Comments


bottom of page