top of page

Як жити далі: онлайн групи підтримки для родин загиблих захисників

Для тих, хто втратив рідну людину на фронті, запускають онлайн-групи підтримки сімей загиблих військовослужбовців. Про це повідомляє Veteran Hub.

"Проживання втрати близької людини може бути довгим процесом і загострюватися в умовах повномасштабної війни. Тому важливо звертатися по підтримку і не залишатися з горем наодинці" - йдеться на сторінці організаторів.

До зустрічей можна приєднатись з будь-якого місця


Достатньо мати гаджет та інтернет.


Зауважують, що кількість учасників та учасниць груп обмежена – 32 особи.

Щоби брати участь у групах потрібно зареєструватись у Google-формі.

Зустрічі проводитиме тренерка Валентина Проніна, яка ще з 2016 року працює з ВПО, учасниками бойових дій та їхніми рідними, а також із близькими загиблих військовослужбовців. Валентина працює як психотерапевт у методі когнітивної процесуальної терапії, застосовує тілесно орієнтовані та когнітивно-поведінкові методики терапії у роботі з травмою.

"Чекаємо тебе на зустрічах, аби разом покращувати твоє самопочуття і вчитися підтримувати себе та близьких" - наголошують у хабі.

Групи підтримки реалізуються завдяки Міжнародний фонд "Відродження" та European Union in Ukraine.


Сьогодні кожен може наближати перемогу. Допоможіть YouthFutureUA виконувати нашу місію, підтримайте українську армію та українців у скруті. Навіть маленькі суми важливі. Зробити посильний внесок можна тут.


41 перегляд

Comments


bottom of page