top of page

Понад 700 українських біженців отримають роботу в Литві

У Литві дадуть роботу сотням біженців з України. Перевагу надаватимуть жінкам.

Робочі місця надаватиме провідна роздрібна мережа Maxima, що працює в Європі. Про це повідомляє ресурс EU Neighbours East.

Допомагає Європейський банк

Біженців з України працевлаштують завдяки допомозі Європейського банку реконструкції та розвитку.


Європейська мережа магазинів Maxima вже працевлаштувала близько 500 українців / Фото EBRD

Довідка. Maxima Grupė – компанія, що володіє мережею магазинів роздрібної торгівлі Maxima. Мережа працює у Польщі, країнах Балтії, у тому числі в Литві. Maxima стала однією з перших компаній, які запропонували роботу українським біженцям.

Зараз у компанії працюють близько 500 вимушених переселенців, які покинули Україну через російську агресію. Компанія зобов’язалася додатково працевлаштувати ще 720 осіб.

Жінок серед біженців більше

Планують, що переважну більшість майбутніх працівників складатимуть жінки.

В межах програми підтримки працевлаштують понад 700 українських біженців / Фото iStock


Для того, щоб підтримати мережу Maxima, Європейський банку реконструкції та розвитку придбав облігації компанії на суму 72 мільйони євро.

Загалом ЄБРР планує пакет допомоги вартістю 2 мільярди євро. Ці кошти будуть спрямовані на підтримку економіки України та інших держав, що постраждали у війні Росії проти України.


Сьогодні кожен може наближати перемогу. Допоможіть YouthFutureUA виконувати нашу місію, підтримайте українську армію та українців у скруті. Зробити посильний внесок можна тут.


90 переглядів

Comments


bottom of page