top of page

Ветеранам пропонують гранти на розвиток бізнесу: деталі

Український уряд запустив грантові програми для ветеранів. Грантові кошти можна спрямувати на розвиток власного бізнесу.


Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства економіки України. Приймання грантових заявок стартувало 10 квітня 2023 року.

Що пропонує держава


Проєкт єРобота відтепер пропонує ветеранам можливість розширення або розвитку власного бізнесу. Таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів 30 березня.


Учасники програм можуть отримати такі гранти:

  • 250 тисяч гривень – для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення одного робочого місця;

  • 500 тисяч гривень – для члена сім'ї учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення двох робочих місць;

  • 1 мільйон гривень – для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни, які зареєстровані як ФОП не менше ніж 3 роки. Умова – створення щонайменше чотирьох робочих місць, мінімум 2 з яких займуть ветерани або особи з інвалідністю внаслідок війни.

Детальніше про гранти / Зображення Міністерства економіки України

Важливо! Гранти розміром 500 тисяч та мільйон гривень будуть надавати за умови співфінансування у співвідношенні 70/30. Тобто ветеран має вкласти у справу 30% своїх коштів, а 70% надасть держава.

Як отримати грант


Заявки на отримання грантів можна подавати з 10 квітня через портал Дія. Зверніть увагу! Саме через портал, а не мобільний додаток.


На що можна витратити кошти


Грантові кошти можна витратити на:

  • придбання обладнання, сировини, матеріалів;

  • оренду приміщення та транспортних засобів;

  • купівлю ліцензійного програмного забезпечення;

  • оплату послуг з маркетингу та реклами.

Також отримувачі грантів мають змогу пройти безкоштовне навчання з питань підприємництва, одержати консультації в регіональних центрах зайнятості.
37 переглядів

Comments


bottom of page