top of page

"Женя і Катя" зіграють благодійний онлайн-концерт для Франції: збираємо кошти на тактичну медицину

Команда YouthFutureUA та Pangeya Ultima анонсують сьомий благодійний концерт для підтримки України. Він відбудеться у Франції в межах фестивалю Quartiers D'été. Зібрані кошти ми витратимо на підтримку армії.

Наші партнери:

  • ГО "Інститут економічних досліджень та політичних консультацій", котрий реалізує проєкт "Громадськість за демократизацію" за сприяння Європейського Союзу.

  • Партнери у Франції – організація Peuples Solidaires JURA, Association Maison Commune. Вони допомагають не тільки проводити фестиваль, а й збирати кошти для потреб українців у російсько-українській війні.

Концерт відбудеться вже 5 серпня, о 20:00 за українським часом. Гурт "Женя і Катя" співатиме в "бомбосховищі" – наші благодійні концерти незмінно відбуваються в підвалі пабу Beer & Blues Art-Pub.

Як відвідати концерт у Франції?

Збираємо кошти на медикаменти для польових госпіталів / Постер "Женя і Катя"

Українська музика звучатиме у французькому місті Лонс-ле-Соньє.

  • Адреса проведення фестивалю: 1025 Rue des Gentianes, 39000 Lons-le-Saunier.

  • Назва локації: Grande salle de la Maison Commune.

Як приєднатися онлайн?

Запрошуємо вас приєднатися до концерту онлайн за посиланням. Під час стріму ми будемо збирати донати для того, щоб закупити тактичну медицину.

Важливо. Ми збираємо кошти на закупівлю медикаментів для польових госпіталів! Тому обов'язково приєднуйтеся до нас та підтримайте армію посильною сумою.
  • Ви також можете вже зробити свій внесок та задонатити кошти на сайті проєкту YouthFutureUA. Пам'ятайте, що кожна гривня наближає нас до перемоги!

Приєднуйтеся до концерту онлайн / Фото "Женя і Катя"


Унікальний формат концертів

Наші концерти відбуваються у гібридному форматі – онлайн + для глядачів у певній локації. Зазвичай публіка збирається у затишному пабі або барі та слухає українську музику. Під час концерту глядачі донатять кошти.

Окрім музики, іноземці обов'язково почують особисті історії про війну, реалії життя в Україні під час російської агресії тощо.

  • Ми вже провели 6 таких концертів для Литви, Німеччини, Північної Македонії, Болгарії тощо.

Запрошуємо волонтерів

Перед концертом відбудуться збори волонтерів.

Завітайте до нас, що знайти однодумців, запропонувати власні проєкти, реалізувати свої ідеї та бути корисними для суспільства в цей непростий час. Ми розповімо вам про проєкт YouthFutureUA, нашу місію та напрямки роботи. Обіцяємо багато цікавого та неформального спілкування.

Ми обов'язково почастуємо вас смаколиками та запрошуємо на виступ найромантичнішого дуету України – гурту "Женя і Катя".

  • Коли? П’ятниця, 5 серпня, о 18:30.

  • Де? Місто Вінниця, паб Beer & Blues, адреса: місто Вінниця, вул. 600-річчя, 60.

  • Вхід на зустріч вільний, але обов'язково зареєструйтеся за посиланням.

  • Якщо не можете прийти – заповнюйте анкету волонтера

Важливо. Усі наші активності були б неможливими без партнерів. Тож щиро дякуємо усім, хто допомагає організовувати та проводити заходи:

*Розвиток спільноти волонтерів YouthFutureUA підтримує ГО "Інститут економічних досліджень та політичних консультацій", котрий реалізує проєкт "Громадськість за демократизацію" за сприяння Європейського Союзу.


Сьогодні кожен може наближати перемогу. Допоможіть YouthFutureUA виконувати нашу місію, підтримайте українську армію та українців у скруті. Навіть маленькі суми важливі. Зробити посильний внесок можна тут.


87 переглядів

Comments


bottom of page