top of page

Дует "Женя і Катя" слухали в Будапешті: як це було?

26 вересня команда YouthFutureUA провела ще один благодійний концерт. Цього разу співали для затишної публіки у Будапешті.


"Support Ukraine" і "Stand with Ukraine" - під такими гаслами вчергове зібралась команда активних та небайдужих людей, що борються на культурному фронті задля допомоги жертвам війни та мирного неба над усією Європою!


Дякуємо нашим партнерам:

  • ГО "Інститут економічних досліджень та політичних консультацій", котрий реалізує проєкт "Громадськість за демократизацію" за сприяння Європейського Союзу.

  • Волонтери Аніта, Сальві та Габі, які допомогли організувати онлайн-концерт у Будапешті та зібрати кошти для потреб українців у російсько-українській війні.

Ми провели 10-й концерт солідарності з Україною / Фото YouthFutureUA


Дует "Женя і Катя" вчергове співав в укритті нашого незмінного партнера, Арт-пабу Beer&Blues.


Під час благодійного концерту збирали кошти на закупівлю тактичної медицини для ЗСУ. Вдалось зібрати 400 євро та 1000 грн.

Як це було в Будапешті: атмосфера неймовірна!

Глядачі благодійного концерту / Фото YouthFutureUA


Унікальний формат

Кожен може приєднатися до наших концертів онлайн / Фото YouthFutureUA


Наші концерти відбуваються у "гібридному" форматі. Глядачі збираються в затишному пабі або барі у певному європейському місті. Вони слухають українську музику, а також розповіді про реалії війни. Під час концерту іноземці донатять кошти на підтримку українців та нашої армії.

Ярослав розповідає про війну в Україні / Фото YouthFutureUA


Також усі охочі можуть приєднатися до концертів онлайн, за посиланням на ютубі.


Дізнайтеся більше інформації про наші попередні концерти за посиланням. Також ви можете прочитати про те, як ми витрачаємо зібрані кошти на допомогу армії.

Можна допомогти в будь-який час


Під час наших концертів можна зробити посильну пожертву. За ці кошти ми придбаємо тактичну медицину для української армії.


Також ви можете зробити пожертву на Монобанку в будь-який час.

Без наших партнерів концерти були б неможливими. Щиро дякуємо усім, хто допомагає їх проводити:*Розвиток спільноти волонтерів YouthFutureUA підтримує ГО "Інститут економічних досліджень та політичних консультацій", котрий реалізує проєкт "Громадськість за демократизацію" за сприяння Європейського Союзу.


Сьогодні кожен може наближати перемогу. Допоможіть YouthFutureUA виконувати нашу місію, підтримайте українську армію та українців у скруті. Навіть маленькі суми важливі. Зробити посильний внесок можна тут.
Comments


bottom of page