top of page

Благодійний концерт для Німеччини: "Женя і Катя" знову співатимуть "у бомбосховищі"

18 серпня відбудеться восьмий благодійний онлайн-концерт. Його мета – зібрати кошти на закупівлю тактичної медицини для ЗСУ. Глядачами цього разу стануть мешканці німецького міста Гейдельберг.


Наші партнери:

  • ГО "Інститут економічних досліджень та політичних консультацій", котрий реалізує проєкт "Громадськість за демократизацію" за сприяння Європейського Союзу.

  • Партнер у Німеччині – волонтер Ömer Nuhoglu, який допомагає організувати концерт та збирати кошти для потреб українців у російсько-українській війні.

Як потрапити на концерт у Німеччині?


Концерт відбудеться 18 серпня у місті Гейдельберг.

  • Адреса проведення: Musikkneipe Karl, Lauerstraße 7-9, 69117 Heidelberg, 0622123082.

  • Час: концерт розпочнеться о 19:00 за німецьким часом (тривалість – 1 година).

  • Вхід на концерт: вільний, однак будемо вдячні за посильні донати для української армії.

"Женя і Катя" співають для всього світу, щоб підтримати Україну / Фото YouthFutureUA


Наші концерти відбуваються у гібридному форматі – онлайн + для глядачів у певній локації. Зазвичай публіка збирається у затишному пабі або барі та слухає українську музику. Під час концерту глядачі донатять кошти для України.


Як знайти заклад на карті:


Як приєднатися до концерту онлайн?


Наш формат концертів – унікальний, адже їх можуть переглянути люди з усього світу. Запрошуємо вас приєднатися до концерту онлайн за посиланням.


Приєднуйтеся до концерту в режимі онлайн / Фото YouthfutureUA

Концерт для Гейдельберга відбудеться 18 серпня, о 20:00 за українським часом. Гурт "Женя і Катя" традиційно співатиме у підвалі пабу Beer & Blues Art-Pub.

Під час стріму ми будемо збирати благодійні донати для того, щоб придбати тактичну медицину для української армії.

Концерт можна переглянути в режимі онлайн / Фото YouthFutureUA

Важливо. Ми збираємо кошти на закупівлю медикаментів для польових госпіталів! Тому обов'язково приєднуйтеся до нас та підтримайте армію посильною сумою.
  • Ви також можете вже зробити свій внесок та задонатити кошти на сайті проєкту YouthFutureUA. Пам'ятайте, що кожна гривня наближає нас до перемоги!

Ми провели вже 7 концертів


Ми вже провели 7 таких концертів для Литви, Німеччини, Північної Македонії, Болгарії, Франції тощо.


Дізнайтеся більше інформації про наші попередні концерти за посиланням. Також ви можете прочитати про те, як ми витрачаємо зібрані кошти на допомогу армії.

Це буде восьмий концерт для нашої команди / Фото Дмитра Данкевича

Важливо. Усі наші активності були б неможливими без партнерів. Тож щиро дякуємо усім, хто допомагає організовувати та проводити заходи:

Сьогодні кожен може наближати перемогу. Допоможіть YouthFutureUA виконувати нашу місію, підтримайте українську армію та українців у скруті. Навіть маленькі суми важливі. Зробити посильний внесок можна тут.


コメント


bottom of page