top of page

"Женя і Катя" співали для Північної Македонії: як музиканти збирають кошти для українців

19 липня відбувся шостий благодійний концерт вінницького гурту "Женя і Катя". Формат таких концертів досить унікальний – музиканти через екран співають для людей, які збираються у європейських барах або пабах.

Дует "Женя і Катя" / Фото YouthFutureUA


Розповідали іноземцям про війну

У Північній Македонії відбувся вечір солідарності з Україною / Фото Олександри Гончарук


Романтичні "Женя і Катя" співають майже у бомбосховищі – ним стає підвал вінницького ресторану Beer & Blues Art-Pub. Концерт транслювали на екрані літньої тераси пабу Galaxy, що в місті Крушево, Північна Македонія.


Концерти відбуваються у дигітальному форматі / Фото YouthFutureUA

Важливо. Під час благодійних концертів глядачі збирають донати для підтримки українців. Команда YouthFutureUA на зібрані кошти купує засоби тактичної медицини, плитоноски, а також підтримує людей, які постраждали внаслідок російської агресії. Детальніше про діяльність YouthFutureUA можна дізнатися за посиланням.

Глядачі прийшли підтримати Україну та послухати гурт "Женя і Катя" / Фото Олександри Гончарук


Під час концерту не тільки співали, а й розповідали європейцям про війну в Україні. Музиканти та ведучий нагадали, що війна триває, вона не завершилася – тому Україні потрібна сильна та всебічна підтримка.


Наразі партнери-організатори концерту з Північної Македонії підраховують зібрані кошти та згодом передадуть їх для українців.

Європейці мали нагоду почути про війну з перших вуст / Фото YouthFutureUA

Усі охочі можуть переглянути концерти в режимі онлайн. А також донатити кошти для підтримки військових та цивільних.


Під час концерту глядачі збирали донати для українців / Фото YouthFutureUA

Зібрали волонтерів

Перед концертом команда YouthFutureUA зібрала волонтерів, які хочуть стати частиною спільноти й допомагати людям.

Наша команда зібрала волонтерів / Фото YouthFutureUA


Говорили про те, як стати сильнішими разом, придумували креативні ідеї та ділилися досвідом.

Зверніть увагу! Якщо хочете стати волонтером, заповніть анкету. Ми раді волонтерам як з Вінниці, так і з будь-яких міст України та світу.

Дякуємо небайдужим

Команда YouthFutureUA / Фото Дмитра Данкевича


Усі активності були б неможливими без партнерів. Тож щиро дякуємо усім, хто допомагає організовувати та проводити заходи:

Більше фото з концерту "Жені і Каті" у Північній Македонії дивіться тут:


*Розвиток спільноти волонтерів YouthFutureUA підтримує ГО "Інститут економічних досліджень та політичних консультацій", котрий реалізує проєкт "Громадськість за демократизацію" за сприяння Європейського Союзу. Ми розпочали співпрацю з цим інститутом з 2022 року.


Тут ви можете підтримати українських воїнів або людей, які постраждали від війни. А також переглянути фінансовий звіт про зібрані й витрачені кошти.Commentaires


bottom of page