top of page

Як українцям безкоштовно навчатися у Фінляндії: Лапландський університет відкриває двері

Через війну чимало українських студентів виїхали за кордон. Університети в різних країнах світу підтримують нашу молодь і пропонують чимало можливостей продовжувати навчання.


Зокрема, Лапландський університет пропонує низку можливостей для українців. Молодь може безкоштовно проходити навчальні курси.

Зверніть увагу! Право на безкоштовне навчання – це можливість проходити певні курси, однак не весь ступінь.

Хто має право безкоштовно навчатися

Лапландський університет запрошує українських студентів / Фото Wikipedia


До навчання запрошують українців, які прибули до Фінляндії через війну і є чинними студентами українських "вишів".


Іншими словами, право вчитися отримують ті студенти, які залишили Україну через військову агресію Росії. Навчання для таких осіб є безкоштовним.

Довідка. Лапландський університет – найпівнічніший університет Фінляндії. Він розташований у місті Рованіемі. В університеті є 4 факультети: юридичний, педагогічний, соціальних наук, мистецтва та дизайну. Джерело: Вікіпедія

Вже відкрито чимало курсів


Восени 2022 року українські студенти можуть пройти понад 40 навчальних курсів на усіх факультетах. До слухачів висувають певні вимоги: деякі курси доступні тим, хто майже завершив навчання на рівні бакалавра або магістра.


Інші ж навчальні курси доступні всім студентам. Також у вимогах до слухачів вказують, який потрібно мати рівень англійської мови.


Можна вчити мови

Українських студентів запрошують на мовні курси / Фото Lapin yliopisto


В університеті функціонує мовний центр, у якому українським студентам пропонують заняття з фінської, німецької, французької, італійської, іспанської й навіть китайської мов.


Сьогодні кожен може наближати перемогу. Допоможіть YouthFutureUA виконувати нашу місію, підтримайте українську армію та українців у скруті. Навіть маленькі суми важливі. Зробити посильний внесок можна тут.


2 011 переглядів

Comments


bottom of page